Replacement for Light Bulb / Lamp 100a/rs/xl-130v replacement light bulb lamp, 2PK
  • Mfr # 100A/RS/XL-130V LIGHT BULB / LAMP
  • Zoro # G510158670
Key Features
Bulb Shape
A19
Bulb Base Type
E26 MEDIUM SCREW, 1-INCH DIAMETER (E27)
Voltage
120 V
Watts
100 W
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
100A/RS/XL-130V LIGHT BULB / LAMP
Country of Origin
China
Details
Bulb Shape
A19
Bulb Base Type
Voltage
120 V
Watts
100 W