Replacement for Light Bulb / Lamp 25g161/2c/3w replacement light bulb lamp, 2PK
  • Mfr # 25G161/2C/3W LIGHT BULB / LAMP
  • Zoro # G910161447
Key Features
Voltage
120 V
Bulb Shape
G16.5
Watts
25 W
Bulb Base Type
E12 CANDELABRA SCREW BASE 12MM DIAMETER
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
25G161/2C/3W LIGHT BULB / LAMP
Country of Origin
China
Details
Voltage
120 V
Bulb Shape
G16.5
Watts
25 W
Bulb Base Type