Replacement for Light Bulb / Lamp Bc-40g161/2/wll replacement light bulb lamp, 4PK
  • Mfr # BC-40G161/2/WLL LIGHT BULB / LAMP
  • Zoro # G910184057
Key Features
Bulb Base Type
E12 CANDELABRA SCREW BASE 12MM DIAMETER
Voltage
120 V
Watts
40 W
Bulb Shape
G16.5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
BC-40G161/2/WLL LIGHT BULB / LAMP
Country of Origin
China
Details
Bulb Base Type
Voltage
120 V
Watts
40 W