Replacement for Light Bulb / Lamp Cf5/coil/ww/e12 replacement light bulb lamp, 2PK
  • Mfr # CF5/COIL/WW/E12 LIGHT BULB / LAMP
  • Zoro # G310155398
Key Features
Bulb Base Type
E12 CANDELABRA SCREW BASE 12MM DIAMETER
Voltage
120 V
Bulb Shape
COIL
Watts
5 W
Bulb Color Temp.
2700 K
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
CF5/COIL/WW/E12 LIGHT BULB / LAMP
Country of Origin
China
Details
Bulb Base Type
Voltage
120 V
Bulb Shape
COIL
Watts
5 W