  • Zoro # G210120885
Free Shipping & Returns
Key Features
Bulb Base Type
BA7S SINGLE CONTACT BAYONET 7MM DIAMETER
Bulb Shape
T2.5
Watts
2 W
Voltage
12 V
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
B 7144 ORBITEC
Zoro #
G210120885
UPC #
Country of Origin
China
Details
Bulb Base Type
Bulb Shape
T2.5
Watts
2 W
Voltage
12 V