Replacement for Osram Sylvania 100a/90/ssxl 120v replacement light bulb lamp, 4PK
  • Mfr # 100A/90/SSXL 120V OSRAM SYLVANIA
  • Zoro # G010177058
Key Features
Bulb Shape
A19
Watts
90 W
Voltage
120 V
Bulb Base Type
E26 MEDIUM SCREW, 1-INCH DIAMETER (E27)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
100A/90/SSXL 120V OSRAM SYLVANIA
Country of Origin
China
Details
Bulb Shape
A19
Watts
90 W
Voltage
120 V