Replacement for Osram Sylvania 150a/135/ss/xl 130v replacement light bulb lamp, 4PK
  • Mfr # 150A/135/SS/XL 130V OSRAM SYLVANIA
  • Zoro # G910178865
Key Features
Bulb Shape
A21
Watts
135 W
Voltage
120 V
Bulb Base Type
E26 MEDIUM SCREW, 1-INCH DIAMETER (E27)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
150A/135/SS/XL 130V OSRAM SYLVANIA
Country of Origin
China
Details
Bulb Shape
A21
Watts
135 W
Voltage
120 V