Replacement for Osram Sylvania 150a21/135/ss 130v replacement light bulb lamp, 4PK
  • Mfr # 150A21/135/SS 130V OSRAM SYLVANIA
  • Zoro # G810186670
Key Features
Bulb Shape
A21
Voltage
120 V
Bulb Base Type
E26 MEDIUM SCREW, 1-INCH DIAMETER (E27)
Watts
135 W
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
150A21/135/SS 130V OSRAM SYLVANIA
Country of Origin
China
Details
Bulb Shape
A21
Voltage
120 V
Bulb Base Type
Watts
135 W