Replacement for Osram Sylvania 60g16.5c/w/bl 120v replacement light bulb lamp, 4PK
  • Mfr # 60G16.5C/W/BL 120V OSRAM SYLVANIA
  • Zoro # G210181480
Key Features
Voltage
120 V
Bulb Shape
G16.5
Watts
60 W
Bulb Base Type
E12 CANDELABRA SCREW BASE 12MM DIAMETER
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
60G16.5C/W/BL 120V OSRAM SYLVANIA
Country of Origin
China
Details
Voltage
120 V
Bulb Shape
G16.5
Watts
60 W
Bulb Base Type