Replacement for Plusrite Jd75/cl/ba15d 120v replacement light bulb lamp, 2PK
  • Mfr # JD75/CL/BA15D 120V PLUSRITE
  • Zoro # G610151939
Key Features
Bulb Color Temp.
3000 K
Bulb Shape
T4
Bulb Base Type
BA15D DOUBLE CONTACT BAYONET 15MM DIAMETER
Watts
75 W
Voltage
120 V
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
JD75/CL/BA15D 120V PLUSRITE
Country of Origin
China
Details
Bulb Color Temp.
3000 K
Bulb Shape
T4
Bulb Base Type
Watts
75 W
Voltage
120 V