Replacement for Sylvania 60g16.5c/w/bl 120v replacement light bulb lamp, 4PK
  • Mfr # 60G16.5C/W/BL 120V SYLVANIA
  • Zoro # G510187434
Key Features
Bulb Base Type
E12 CANDELABRA SCREW BASE 12MM DIAMETER
Watts
60 W
Voltage
120 V
Bulb Shape
G16.5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
60G16.5C/W/BL 120V SYLVANIA
Country of Origin
China
Details
Bulb Base Type
Watts
60 W
Voltage
120 V