Replacement for Ushio Jdr/m24v-20w/sp12 replacement light bulb lamp, 2PK
  • Mfr # JDR/M24V-20W/SP12 USHIO
  • Zoro # G610173795
Key Features
Bulb Shape
MR11
Bulb Color Temp.
2925 K
Voltage
24 V
Bulb Base Type
G4 / GZX4 2-PIN 4MM CENTER/CENTER
Watts
20 W
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
JDR/M24V-20W/SP12 USHIO
Country of Origin
China
Details
Bulb Shape
MR11
Bulb Color Temp.
2925 K
Voltage
24 V
Bulb Base Type
Watts
20 W