Replacement for Westinghouse 40g161/2/cb/cd2 replacement light bulb lamp, 2PK
  • Mfr # 40G161/2/CB/CD2 WESTINGHOUSE
  • Zoro # G610163741
Key Features
Voltage
120 V
Bulb Base Type
E12 CANDELABRA SCREW BASE 12MM DIAMETER
Watts
40 W
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
40G161/2/CB/CD2 WESTINGHOUSE
Voltage
120 V
Bulb Base Type
Watts
40 W