  • Zoro # G515552008
Key Features
Specific Fitting Shape
Coupling
Material
Ductile Iron
Max. Pressure
200 psi
Length
17 in
Pipe Size
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
GV-CP-F-E-12
Zoro #
G515552008
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Length
17 in
Pipe Size
12 in
Inside Dia.
12 in
Details
Specific Fitting Shape
Coupling
Material
Ductile Iron
Max. Pressure
200 psi
Description
  • Groove Flexible Coupling
  • 12 in. Coupling