  • Mfr # GV-CP-KF-RNF-E-G-1.5
  • Zoro # G715551962
Length
4.5 in
Inside Dia.
1.5 in
Pipe Size
1.5 in
Max. Pressure
700 psi
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
GV-CP-KF-RNF-E-G-1.5
Length
4.5 in
Inside Dia.
1.5 in
Pipe Size
1.5 in
Max. Pressure
700 psi
  • Groove Rigid No Flex Coupling
  • 1.5 in. Coupling