  • Mfr # GV-CP-RTG-E-S4-1.25
  • Zoro # G912368097
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Specific Fitting Shape
Circle
Pipe Fitting Material
Stainless Steel
Application
For Groove Piping, For Groove needs
Color
Silver
Inside Dia.
1.25"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
GV-CP-RTG-E-S4-1.25
Dimensions
Inside Dia.
1.25"
Pipe Fitting Length
4.25 in