  • Mfr # GV-45-2.5-S10S4
  • Zoro # G812368166
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Specific Fitting Shape
Elbow
Pipe Fitting Material
Stainless Steel
Finish
Stainless Steel
Color
Silver
Pipe Fitting Length
2.90 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
GV-45-2.5-S10S4
Country of Origin
China
Dimensions
Pipe Fitting Length
2.90 in
Inside Dia.
2.5"
Outside Dia.
2.8 in