  • Mfr # GV-45-10-S10S4
  • Zoro # G912367939
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Specific Fitting Shape
Elbow
Pipe Fitting Material
Stainless Steel
Finish
Stainless Steel
Pipe Fitting Length
6.25 in
Outside Dia.
10.75 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
GV-45-10-S10S4
Country of Origin
China
Dimensions
Pipe Fitting Length
6.25 in
Outside Dia.
10.75 in
Inside Dia.
10"