  • Mfr # GV-45-12-S10S4
  • Zoro # G012368287
Inside Dia.
12"
Pipe Fitting Length
7.5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
GV-45-12-S10S4
Inside Dia.
12"
Pipe Fitting Length
7.5 in
Outside Dia.
12.75 in