  • Mfr # GV-90-2.5LR-S10S4
  • Zoro # G012367952
Pipe Fitting Length
5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
GV-90-2.5LR-S10S4
Pipe Fitting Length
5 in
Outside Dia.
2.8 in
  • •Grooved Elbow 90 2.5" Long radius Stainless Steel