  • Mfr # GV-90-2.5LR-S10S6
  • Zoro # G512368039
Pipe Fitting Length
5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
GV-90-2.5LR-S10S6
Pipe Fitting Length
5 in
Outside Dia.
2.8 in
  • •Grooved Elbow 90 2.5" Long radius Stainless Steel