  • Mfr # GV-45-1.25-S10S6
  • Zoro # G112368057
Stainless Steel
Color
Silver
Inside Dia.
1.25"
Finish
Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
GV-45-1.25-S10S6
Inside Dia.
1.25"
Outside Dia.
1.6 in
Pipe Fitting Length
2 in