  • Mfr # GV-45-12-S10S6
  • Zoro # G112368255
Outside Dia.
12.75 in
Inside Dia.
12"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
GV-45-12-S10S6
Outside Dia.
12.75 in
Inside Dia.
12"
Pipe Fitting Length
7.5 in