  • Mfr # FM-SNP-ET4X10-OPBK
  • Zoro # G612092858
/ea
Key Features
Case Features
Lightweight, Ergonomic, Elastic Strap
Carrying Options
Shoulder Strap
Compatibility
Zebra ET40, ET45
Depth
0.8"
Tablet Model Compatibility
ET45, ET40
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
FM-SNP-ET4X10-OPBK
Country of Origin
China
Dimensions
Depth
0.8"
Maximum Screen Size Supported
10"
Width
10.4"
Height
6.8"