  • Mfr # GRPSLA36
  • Zoro # G0185966
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Steel
Color
Pearl White
Height
2 in
Gauge
16
Depth
2 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
GRPSLA36
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
2 in
Depth
2 in
Width
36 in
Overall Length
36 in
Overall Width
36 in
Overall Height
2 in
Details
Item
Retaining Lip
Material
Steel
Color
Pearl White
Gauge
16
Product Type
Retaining Lip
Description
Retaining Lip, Material Steel, Gauge 16, Width 36 in, Depth 2 in, Height 2 in, Pearl White