Instock Wall Cabinet, HDPE, Sand, 36"W NHDPE706-36-S
Wall Cabinet, HDPE, Sand, 36"W (Discontinued)
  • Mfr # NHDPE706-36-S
  • Zoro # G0132052
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
NHDPE706-36-S
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
30 in
Width
36 in
Depth
13 in
Details
Item
Wall Cabinet
Type
2 Solid Doors
Series
Nautilus
Color
Sand
Material
HDPE
Handle
Single
Number of Shelves
(2) Adjustable
Number of Drawers
0
Assembly
Assembled
Includes
Work Surface Not Included
Doors
2
Description
Wall Cabinet, 2 Solid Doors, Nautilus Series, Height 30 in, Width 36 in, Depth 13 in, Color Sand, Material HDPE, Number of Shelves (2) Adjustable, Number of Drawers 0, Doors 2, Handle Single, Assembly Assembled