  • Mfr # K05-36RXT-27B-S6133-2
  • Zoro # G7882774
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Shape
Round
Width
36
Length
48
Height
42.1 in
Tabletop Material
Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
K05-36RXT-27B-S6133-2
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
36
Length
48
Height
42.1 in
Overall Width
42.1
Overall Length
Overall Height
Details
Item
36 in Rd Extend Dining Table,2 X-Back Bar Ht Stools,White/Heather Gray