  • Mfr # K41-36RXT-6B-S6132-2
  • Zoro # G7875600
Length
48
Height
35.3 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K41-36RXT-6B-S6132-2
Length
48
Height
35.3 in
Overall Height
Overall Width
35.3
Item
36 in Rd Extension Dining Table,2 X-back Counter Ht Stools,Hickory/Stone