  • Mfr # HIFANXVENTIL14THEMOT
  • Zoro # G105939172
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Voltage
115V
Includes
Gable VentilatorX1,ThermostatX1
Width
15.75 in
Height
8.27 in
Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
HIFANXVENTIL14THEMOT
Dimensions
Blade Diameter
14 in
Width
15.75 in
Height
8.27 in
Length
15.75 in
Details
Voltage
115V