  • Mfr # HIFANXVENTIL16THEMOT
  • Zoro # G305938883
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Voltage
115V
Material
Steel
Color
White
Application
Air Circulation
Width
18.31 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
HIFANXVENTIL16THEMOT
Dimensions
Blade Diameter
16 in
Width
18.31 in
Length
18.31 in
Height
9.06 in
Details
Voltage
115V