  • Mfr # CLPS-0250-0796/B
  • Zoro # G011338274
/ea
Key Features
System of Measurement
Inch
Shank Length
0.796 in
Material
Stainless Steel
Material Grade/Class
Ungraded
Finish
Plain
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
CLPS-0250-0796/B
Country of Origin
United States
Dimensions
Pin Diameter
0.25 in
Usable Length
0.656 in
Shank Length
0.796 in