  • Mfr # 424-V36-LNO-3CAR
  • Zoro # G711755951
Length
23.5 inch
Width
36" Single
Height
34.06 inch
Material
Carrara Marble
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
424-V36-LNO-3CAR
Length
23.5 inch
Width
36" Single
Height
34.06 inch