  • Mfr # 330-V36-WWO-3CSP
  • Zoro # G111756510
/ea
See details
Key Features
Length
23.5 inch
Width
36" Single
Height
34.18 inch
Material
Charcoal Soapstone Quartz
Finish
Whitewashed Oak
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
330-V36-WWO-3CSP
Dimensions
Length
23.5 inch
Width
36" Single
Height
34.18 inch