  • Mfr # 330-V36-WWO-3LDL
  • Zoro # G111756404
/ea
Key Features
Length
23.5 inch
Width
36" Single
Height
34.18 inch
Material
Lime Delight Quartz
Finish
Whitewashed Oak
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
330-V36-WWO-3LDL
Dimensions
Length
23.5 inch
Width
36" Single
Height
34.18 inch