  • Mfr # E645-V60S-GW-3WZ
  • Zoro # G311118095
/ea
See details
Key Features
Width
60" Single
Height
34.5 inch
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
E645-V60S-GW-3WZ
Width
60" Single
Height
34.5 inch
Depth
23.5 inch
Countertop Material
White Zeus Quartz
Description
Bring a bit of the Greek Island home with the Athens 60in Glossy White Single Vanity by James Martin Vanities. Part of the larger Athens modular collection, this incredible Vanity boasts an impressive amount of storage space and combines traditional charm with modern functionality. Premium standard features include soft-close undermount drawer glides and adjustable door hinges, brushed aluminum laminate drawer bottoms, and one bamboo drawer organizer. The look is completed with a 3 CM eased edge White Zeus Silestone Quartz top and one white ceramic rectangular sink.