  • Mfr # 330-V36-WWO-1WZ
  • Zoro # G511756370
/ea
See details
Key Features
Length
23.5 inch
Width
36" Single
Height
34.18 inch
Material
White Zeus Quartz
Finish
Whitewashed Oak
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
330-V36-WWO-1WZ
Dimensions
Length
23.5 inch
Width
36" Single
Height
34.18 inch