  • Mfr # 485-V36-WLT-3EJP
  • Zoro # G811755950
/ea
Key Features
Length
23.5 inch
Width
36" Single
Height
34.06 inch
Material
Eternal Jasmine Pearl Quartz
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
485-V36-WLT-3EJP
Dimensions
Length
23.5 inch
Width
36" Single
Height
34.06 inch