  • Mfr # D100-V48-PBO-3ENC
  • Zoro # G511756226
/ea
Key Features
Length
23.5 inch
Width
48" Single
Height
36.0 inch
Material
Ethereal Noctis Quartz
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
D100-V48-PBO-3ENC
Dimensions
Length
23.5 inch
Width
48" Single
Height
36.0 inch