  • Mfr # 485-V48-CBO-3CAR
  • Zoro # G911756109
/ea
See details
Key Features
Length
23.5 inch
Width
48" Single
Height
34.06 inch
Material
Carrara Marble
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
485-V48-CBO-3CAR
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Length
23.5 inch
Width
48" Single
Height
34.06 inch