  • Mfr # 485-V48-WLT-3ENC
  • Zoro # G411756524
Length
23.5 inch
Width
48" Single
Height
34.06 inch
Material
Ethereal Noctis Quartz
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
485-V48-WLT-3ENC
Length
23.5 inch
Width
48" Single
Height
34.06 inch