  • Mfr # 424-V60D-BW-3VSL
  • Zoro # G711756316
/ea
Key Features
Length
23.5 inch
Width
60" Double
Height
34.06 inch
Material
Victorian Silver Quartz
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
424-V60D-BW-3VSL
Dimensions
Length
23.5 inch
Width
60" Double
Height
34.06 inch