  • Mfr # 424-V60D-BKO-3PBL
  • Zoro # G411756142
/ea
See details
Key Features
Length
23.5 inch
Width
60" Double
Height
34.06 inch
Material
Parisien Bleu Quartz
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
424-V60D-BKO-3PBL
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Length
23.5 inch
Width
60" Double
Height
34.06 inch