  • Mfr # 485-V72-BW-3VSL
  • Zoro # G211756373
/ea
Key Features
Length
23.5 inch
Width
72" Double
Height
34.06 inch
Material
Victorian Silver Quartz
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
485-V72-BW-3VSL
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Length
23.5 inch
Width
72" Double
Height
34.06 inch