  • Mfr # 424-V72-LNO-3CAR
  • Zoro # G811756445
/ea
Key Features
Length
23.5 inch
Width
72" Double
Height
34.06 inch
Material
Carrara Marble
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
424-V72-LNO-3CAR
Dimensions
Length
23.5 inch
Width
72" Double
Height
34.06 inch