  • Mfr # 424-V72-WLT-3WZ
  • Zoro # G711756224
/ea
Key Features
Length
23.5 inch
Width
72" Double
Height
34.06 inch
Material
White Zeus Quartz
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
424-V72-WLT-3WZ
Dimensions
Length
23.5 inch
Width
72" Double
Height
34.06 inch