  • Mfr # E444-M30-MCA
  • Zoro # G811116133
/ea
Key Features
Finish
Mid-Century Acacia
Depth
1 in
Material
Parawood, Yellow Poplar Solids, Plywood Panels and MDF, Mango Veneers
Height (In.)
39.0 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
E444-M30-MCA
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
30"
Depth
1 in
Height (In.)
39.0 in
Details
Finish
Mid-Century Acacia
Material
Description
Give your bathroom the perfect finishing touch with the addition of the Addison 30in Mid-Century Acacia Rectangular Mirror by James Martin Vanities. Its smooth lines and elegant features will create a focal point to any room you chose to put it in. Premium glass is used and is accented with a Bevel-cut around its perimeter. Designed for versatility, this mirror can be hung either vertically or horizontally. Bring a little elegance to you home decor with the Addison Mirror.