  • Mfr # E444-M36-MCA
  • Zoro # G011116216
Depth
1 in
Height (In.)
39.0 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
E444-M36-MCA
Width
36"
Depth
1 in
Height (In.)
39.0 in
Description
Give your bathroom the perfect finishing touch with the addition of the Addison 36in Mid-Century Acacia Rectangular Mirror by James Martin Vanities. Its smooth lines and elegant features will create a focal point to any room you chose to put it in. Premium glass is used and is accented with a Bevel-cut around its perimeter. Designed for versatility, this mirror can be hung either vertically or horizontally. Bring a little elegance to you home decor with the Addison Mirror.