  • Mfr # D640-V72-SBL-3WZ
  • Zoro # G522918583
/ea
Key Features
Width
72 in
Height
35.93 in
Finish
Sable
Color
Sable
Hardware Finish
Champagne Brass
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
D640-V72-SBL-3WZ
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
72 in
Height
35.93 in
Depth
21.5 in