  • Mfr # 424-V60D-WLT-FENC
  • Zoro # G622702921
/ea
See details
Key Features
Countertop Material
Ethereal Noctis
Hardware Finish
Champagne Brass
Number of Bowls
2
Width
60 in
Finish
Saddle Brown
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
424-V60D-WLT-FENC
Width
60 in
Height
34 in
Depth
23.5 in