  • Mfr # 660-V30-BW-3PHT
  • Zoro # G122918518
/ea
See details
Key Features
Cabinet Finish
Bright White
Finish
Bright White
Width
30 in
Includes
Vanity, Countertops, Sinks
Hardware Finish
Champagne Brass
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
660-V30-BW-3PHT
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
30 in
Height
35.93 in
Depth
23.5 in